https://atrium-nieruchomosci.pl/skup-nieruchomosci-polska/

Brak głosów.
Please wait...

W zakresie nieruchomości oraz o branży nieruchomości wiemy dosłownie wszystko. Stąd nasze przekonanie że każdy problem ekonomiczny jest jedynie przejściowym i krótkotrwałym kłopotem, o ile podejdzie się do niego w odpowiedni sposób. Jak dotąd udało nam się z sukcesem zrealizować dziesiątki umów związanych z finansami i ze sprzedażą mieszkań i pozostałych nieruchomości.

Jesteśmy prężnie działającym zespołem inwestycyjnym, który umożliwia ponowne uzyskanie płynności finansowej praktycznie każdemu Klientowi. Kupujemy nieruchomości za gotówkę, bazą transakcji jest cena rynkowa. Klient dostaje swoje pieniądze natychmiast po jej zakończeniu.

Skup nieruchomości dokonywany jest na podstawie kompleksowej wyceny – Oprócz niej nasi doświadczeni pracownicy weryfikują stan prawny nieruchomości, jeśli jest on niewyjaśniony lub skomplikowany staramy się by go uregulować na korzyść naszego Klienta. Dzięki takiemu podejściu każdy ma możliwość sprawnie i wygodnie sprzedać dom, działkę, mieszkanie lub inne nieruchomości i rozwiązać swoje kłopoty finansowe tak jak w poprzednich latach uczyniły dziesiątki naszych Klientów w całej Polsce.

Sprzedaż mieszkania od ręki? Koniecznie skontaktuj się z nami, gwarantujemy kompleksowe wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności.

Nasza propozycja jest przeznaczona do każdego właściciela nieruchomości w kraju. Posiadasz dom, garaż, lokal albo działkę? Zastanawiasz się nad zamieszczeniem ogłoszenia „sprzedam mieszkanie”? nasza firma obsługuje oferty sprzedaży nieruchomości mieszczących się we wszystkich województwach, od dużych miast po małe miejscowości oraz wsie. Płacimy w gotówce „na rękę” lub przelewem na wskazane konto z zastrzeżeniem, że przelew pieniędzy dociera na miejsce w ciągu 24 godzin od podpisania umowy kupna-sprzedaży. Z uwagi na to, że obsługa ofert sprzedaży nieruchomości jest w wykonaniu naszej firmy procesem kompleksowym bierzemy na siebie większość kwestii formalnych, łącznie z zapewnieniem obsługi prawnej transakcji oraz obecnością notariusza przy podpisywaniu umowy.

Posiadamy szerokie doświadczenie, dziesiątki pomyślnie zakończonych transakcji za sobą i pochlebne opinie usatysfakcjonowanych Klientów – zarówno osób prywatnych jak również firm. Każdą osobę, która jest zainteresowana naszą strategią zachęcamy do skontaktowania się z nami i zapoznania się z innymi warunkami na jakich przeprowadzamy skup nieruchomości.

Sprzedaż zadłużonych nieruchomości pozwala pozbyć się za jednym zamachem długów i problemów z płynnością finansową. Nie jest łatwo sprzedać nieruchomość w celu wyjścia z zadłużenia, jednak w wielu przypadkach to najlepsze wyjście z sytuacji. Nie chodzi też o to, by sprzedać swoje miejsce zamieszkania – osoby zadłużone w wielu przypadkach posiadają inne nieruchomości, lub udziały w nieruchomościach, na przykład będąc współwłaścicielami działki budowlanej, albo też innego kawałka ziemi. Może to być także zdewastowany dom, na którego renowację nie mamy pieniędzy, czy też mieszkanie po pożarze na sprzedaż. Dla naszej firmy każda nieruchomość posiada swoją wartość, nawet zdewastowana, zaniedbana, czy też zadłużona. A dla większości Klientów stanowimy jedynego kupca, który decyduje się na natychmiastową transakcję i od razu płaci gotówką – 100 procent wartości rynkowej nie biorąc żadnej prowizji!

Nazwa firmy: Atrium Nieruchomości

Adres: ul. Jagiellońska 90/8, 70-437, Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: 535 409 596

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 07.11.2020