Birma

Brak głosów.
Please wait...

Marzą ci się dalekie podróże, poza konwencjonalne kierunki zagraniczne, takie jak kraje basenu Morza Śródziemnego? Zajrzyj do naszego biura podróży, a przekonasz się, jak wiele interesujących destynacji jesteśmy w stanie Ci przedstawić. Zajrzyj do naszego biura Logos tour lub na stronę internetową, aby przekonać się, że nasza oferta jest mocno urozmaicona i dopasowana do zróżnicowanych oczekiwań naszych klientów.

Organizujemy od wielu lat wczasy i wycieczki objazdowe dla różnych grup klientów. Znamy hotele, do których wysyłamy klientów, dlatego możemy przedstawić ich realny obraz, a nie ten, z kolorowych folderów reklamowych. Z pomocą biura Logos tour turysta dowie się, co rzeczywiście warto zobaczyć w danym kraju, np. podczas pobytu w Birmie – jakie regiony zwiedzić, a gdzie być może wcale nie jechać. Jeśli zależy ci na rzetelnych informacjach o Birmie, chciałbyś uzyskać uczciwą informację o dostępnych ofertach turystycznych, nasze biuro Logos tour i doradcy turystyczni czekają na Ciebie. W naszym biurze turystycznym znajdziesz najciekawsze wyjazdy do Birmy – pobytowe i objazdowe.

Organizujemy wycieczki nawet na 7 różnych kontynentów, dzięki czemu możesz wybierać spośród kierunków bliższych i dalszych. Nie poprzestajemy na konwencjonalnych kierunkach, ale sięgamy znacznie dalej, aby zadowolić głód wiedzy i spełnić oczekiwania nawet najbardziej zdeterminowanych obieżyświatów. Z nami możesz odkrywać Birmę i inne interesujące kraje, których na próżno można szukać w katalogu konkurencyjnych touroperatorów.

Wyjazd do Birmy zapewni ci ogrom wrażeń i poczucie, jakbyś znalazł się w zupełnie innym świecie. Wycieczka do Birmy nie może odbyć się bez zwiedzania Bagan, okolicy słynącej z ponad 2 tysięcy świątyń, pagód i klasztorów, które rozsiane są nierównomiernie po dużym terenie. Można jeździć pomiędzy nimi na rowerze lub skuterem, co ułatwia dotarcie do najciekawszych miejsc w Bagan. Z wyższej wysokości wzgórza można zaś zobaczyć okolicę prezentującą magiczną krainę z tysiącem iście baśniowych budowli. Kiedyś Bagan był stolicą Pierwszego Królestwa Birmańskiego, a świątynie znajdujące się tu powstawały w XI-XIII wieku. Proponujemy również, aby podczas wakacji w Birmie czy wycieczki objazdowej po tym pięknym kraju, odwiedzić Inle Lake, czyli drugie co do wielkości jezioro w Birmie, na którym rybacy na tradycyjnych łodziach pływają do swoich domów umocowanych na palach. Pływające wioski to coś, co możemy zobaczyć jedynie w kilku miejscach na świecie.

Zainteresowała Cię Birma i jej największe atrakcje turystyczne? Chcesz dowiedzieć się więcej o tym azjatyckim kraju? Możesz zajrzeć do naszego biura turystycznego w Warszawie, albo odwiedzić jedno z biur regionalnych w wielu miastach na terenie całej Polski. Nie musisz się nigdzie wybierać, aby zarezerwować wakacje w Birmie z naszym biurem podróży – mamy też sprawnie działający system rezerwacyjny na naszej stronie internetowej. Stamtąd uzyskasz wszystkie najważniejsze informacje o Birmie i możliwościach jej odwiedzenia z naszym biurem podróży.

Nazwa firmy: Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. - Poznań

Adres: ul. Taczaka 2, 61-818 Poznań, wielkopolskie

Telefon: 61 847 90 94

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 04.10.2018