Obrazy na płótnie

Brak głosów.
Please wait...

Kolekcjonujesz obrazy na płótnie? A może uwielbiasz antyki? Zapoznaj się z bogatą ofertą Domu Aukcyjnego Ostoya. To idealne miejsce dla kolekcjonerów i koneserów sztuki, a także dla handlarzy i pośredników, którzy szukają rynku zbytu dla posiadanych przez siebie dzieł sztuki.
Elementem wyróżniającym naszą propozycję jest niezwykle szeroki wybór unikalnych przedmiotów. Posiadamy w swojej ofercie atrakcyjny wybór dzieła malarstwa dawnego, a także dzieła sztuki współczesnej. Oferujemy również okazy z zakresu rzemiosła artystycznego, srebra, okazy numizmatyczne, zabytkowe militaria, antyki. Każdy koneser sztuki z pewnością znajdzie u nas pożądane przedmioty, idealnie wpisujące się do posiadanej już kolekcji.
Wszystkie przedmioty, które sprzedajemy, wcześniej poddajemy skrupulatnym ekspertyzom, ponieważ chcemy oferować wyłącznie to, co wartościowe i wyjątkowe. Takie są właśnie nasze obrazy na płótnie, meble antyczne, rzeźby, monety i inne okazy. Już dziś sprawdź naszą aktualną ofertę. Proponujemy wyłącznie oryginalne przedmioty, które wyróżniają się wysoką wartością rynkową. W odróżnieniu od innych domów aukcyjnych, prowadzimy też aukcje internetowe, które są bardzo dobrą alternatywą dla tych, którzy nie mieszkają w Warszawie albo też z pewnych powodów nie chcą wychodzić z domu i odwiedzać stacjonarnego domu aukcyjnego.
To u nas zainteresowani mogą wziąć udział w aukcjach tematycznych. Organizujemy aukcje malarstwa, aukcje młodej sztuki, a także aukcje obrazów. Mamy przeróżne obrazy na płótnie, wręcz ogromny wybór prawdziwych dzieł malarskich. Wszystkie niezwykle wartościowe i wyjątkowe pod każdym względem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na aukcjach internetowych i do odwiedzenia naszego stacjonarnego Domu Aukcyjnego Ostoya w Galerii Zajączka w Warszawie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.

Nazwa firmy: Dom Aukcyjny Ostoya

Adres: ul. Gen. Józefa Zajączka 8, 01-522 Warszawa, mazowieckie

Telefon: (22) 839 24 06

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 22.11.2019