Trawa z rolki warszawa

Brak głosów.
Please wait...

Marzenie o zielonym trawniku można zrealizować na wiele sposobów. Najbardziej klasycznym, ale jednocześnie najbardziej wymagającym z nich, jest sianie. Tu na efekt trzeba jednak będzie sporo poczekać. Rozwiązaniem dla bardziej niecierpliwych jest rozłożenie trawnika z rolki. Wybierając trawę naturalną, trzeba jednak zdawać sobie sprawę, jak wiele pracy wymaga utrzymanie jej w dobrym stanie. Regularne koszenie, podlewanie, nawożenie, odchwaszczanie – to tylko kilka z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Jeśli marzą Państwo o idealnym trawniku, ale nie macie czasu na dbanie o niego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Multigrass.
Sztuczna trawa z rolki ma tę przewagę nad naturalną, że raz rozłożona i zamontowana będzie wyglądała perfekcyjnie przez wiele lat. Na wybrane produkty Multigrass udzielamy do 8 lat gwarancji!
Trawa Multigrass wykonana jest z włókien polipropylenowych, polietylenowych lub ich mieszanek, w taki sposób, że do złudzenia przypomina tę naturalną. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, nie wymaga jednak podlewania, koszenia czy nawożenia. Jest miękka i elastyczna, a także bezpieczna – zarówno dla dorosłych, dzieci, jak i zwierząt.
Warto wiedzieć, że trawa Multigrass nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz budynku (trawniki, skwery, boiska sportowe, otoczenie basenów ogrodowych, place zabaw, rabaty, jako zielone podłoże tarasów i balkonów), jak i wewnątrz pomieszczeń (zamiast zwykłych dywanów i wykładzin, jako ozdoba, w biurach, pokojach dziecięcych).
Montaż naszej trawy jest niezwykle prosty: przytnij ją do potrzebnych wymiarów, przyklej taśmą lub przymocuj szpilkami (w przypadku trawników zewnętrznych) i ciesz się idealnym trawnikiem przez cały rok!
Klientów indywidualnych zainteresowanych trawą Multigrass zapraszamy do odwiedzenia najbliższego autoryzowanego Punktu sprzedaży naszych produktów. Uzyskają tu Państwo więcej informacji na temat cen poszczególnych odmian trawy Multigrass, istnieje także możliwość obejrzenia próbek. Nasze salony zlokalizowane są we wszystkich dużych miastach Polski, między innymi tu: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków, Częstochowa, Zielona Góra, Szczecin.

Nazwa firmy: Multigrass

Adres: Całowanie 111B, 05-480 Karczew, mazowieckie

Telefon: +48 22 778 19 00

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 24.11.2019