Hurtownia Budowlana Szczecin

Ocena: 10.0. Ilość głosów: 2
Please wait...

Nowa System – hurtownia budowlana

Nowa System to hurtownia materiałów budowlanych ulokowana blisko samego centrum Szczecina, z bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem zarówno dla odbiorców detalicznych, jak i większych firm. Wybierając ofertę dostępną w naszej hurtowni, zyskujesz wiele korzyści, a przede wszystkim gwarancję wysokiej jakości produktów oraz bardzo konkurencyjne ceny. Nasz skład materiałów budowlanych oferuje zarówno możliwość odbioru osobistego, jak i transport w wyznaczone miejsce. Szukając zaufanego sklepu z materiałami budowlanymi, warto sprawdzić naszą kompleksową ofertę wraz z profesjonalnym doradztwem związanym z wyborem odpowiednich materiałów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie związane z wyborem odpowiedniej jakości materiałów budowlanych.

W stałej ofercie hurtowni budowlanej Nowa System znajduje się chemia budowlana, izolacje dachowe, różnego rodzaju systemy ociepleń, papy termozgrzewalne, tyki gipsowe i ozdobne, farby, sufity podwieszane oraz akcesoria i narzędzia niezbędne do prac budowlanych i wykończeniowych.
Jednym z głównych segmentów naszej oferty są systemy ociepleń budynków. Posiadamy duży wybór produktów niezbędnych do wykonania ocieplenia elewacji. W stałej ofercie naszej hurtowni znajduje się styropian fasadowy i fundamentowy oraz wszystko to, co jest potrzebne do zachowania ciągłości izolacji budynku. Posiadamy również kleje do styropianu, styrodur, styropian podłogowy, styropian fundamentowy, styropian XPS, piankę do styropianu, styropian grafitowy oraz styropian do ogrzewania podłogowego. Dzięki współpracy z głównymi firmami z branży izolacji cieplnej i ocieplenia budynków nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna dla klientów indywidualnych, jak i większych firm budowlanych. Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzone magazyny oraz szybki transport na terenie całego województwa zachodniopomorskiego co gwarantuje szybką i bezpieczną wysyłkę zamówionego materiału.

Wybierając hurtownię budowlaną Nowa System, wybierasz lokalną firmę z branży budowlanej, która dba o wysoki poziom relacji z każdym klientem.

Nazwa firmy: Nowa-System s. c.

Adres: ul. K. Twardowskiego 5/7, 70-100 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: +48 795 109 103

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 13.11.2019