https://ponysiebardo.pl

Ocena: 10.0. Ilość głosów: 1
Please wait...

Pontony Bardo

Spływy pontonowe w Bardo to główna atrakcja turystyczna dla całego regionu Dolnego Śląska, która jest dedykowana osobom chcącym aktywnie spędzać wolny czas. Spływy pontonowe w Bardo to niezwykle bezpieczny sposób na spędzenie wolnego czasu, który jest wybieranych zarówno przez amatorów rafingu, jak i rodziny z dziećmi. Szukając sposobu na spędzenie aktywnie wolnego czasu lub kilku dni, warto na swojej liście zapisać spływy przez Przełom Bardzki rzeką Nysa Kłodzka.

Spływy pontonem są dostępne w wielu różnych wariantach, dostosowanych do odpowiedniej grupy wiekowej, liczebności, doświadczenia oraz czasu, jakim dysponujemy. Zapewniamy dostęp do oferty spływów jednodniowych, kilkugodzinnych, weekendowy/dwudniowych, spływów rodzinnych, szkolnych i firmowych. Nasza firma dysponuje pontonami i kajakami dostosowanymi do różnej liczebności grupy. Dysponujemy również własną przystanią w Bardo, Opolnicy i Podtyniu, polem biwakowym i możliwością zaplanowania wolnego czasu dla dowolnej wielkości grupy.

Spływy pontonowe Bardo

Spływy pontonowe w Bardo odbywają się po rzece Nysa Kłodzka na różnej długości szlakach. Naszym klientom oferujemy:

Spływ pontonowy jednodniowy i kilkudniowy na odcinku:

  • Ławica – Topola – długość spływu około 32 km
  • Ławica – Kamieniec Ząbkowicki – długość spływu około 29 km
  • Przystań AGA Podtynie – Topola – długość spływu około 28 km
  • Przystań AGA Podtynie – Kamieniec Ząbkowicki – długość spływu około 25 km
  • Morzyszów – Topola – długość spływu około 22 km
  • Morzyszów – Kamieniec Ząbkowicki – długość spływu około 19 km

Spływ przez Przełom Bardzki na odcinku

  • Przystań AGA Opolnica-Opolnica Tama
  • Przystań Morzyszów do Opolnica Tama
  • Przystań AGA Podtynie-Opolnica Tama
  • Ławica-Opolnica Tama

Bardo – pontony i atrakcje

Bardo to miasto z wielowiekową tradycją sięgającą X wieku, które oferuje wiele zabytków do zwiedzania przez turystów. Zachęcamy do zwiedzania okolicy miasta bogatego w atrakcje historyczne i przyrodnicze dostępne również z poziomu pontonu. To, co wyróżnia to miejsce to przede wszystkim bardzo atrakcyjne wzgórza i możliwość spędzenia wolnego czasu w bliskim otoczeniu natury. Nasz region jest bardzo chętnie odwiedzany przez osoby z województwa dolnośląskiego, a w szczególności z Wrocławia, który znajduje się w niedalekiej odległości o Bardo.

Piękna i bezpieczna rzeka oraz bliskość przyrody są największymi atutami naszej oferty. Spływy pontonem są bardzo bezpieczne i zapewniają duży komfort wypoczynku na łonie natury. Sama rzeka jest dobrze uregulowana i doskonale nadaje się na odbycie spływu przez osoby bez doświadczenia, które marzą o tym rodzaju atrakcji. Kilkugodzinna, jednodniowa lub weekendowa wyprawa na odcinku rzeki Nysa Kłodzka zapewnia moc atrakcji oraz umiarkowany wysiłek co sprawia, że spływy są wybierane również przez rodziny z dziećmi. Szczegółowa oferta naszej firmy znajduje się na stronie www.ponysiebardo.pl, gdzie oprócz opisów wybranych szlaków jest również cennik spływów, noclegu i pozostałych atrakcji. Zachęcamy do skorzystania z oferty spływów pontonowych w Bardo i pola biwakowego, które jest udostępniane naszym klientom.

Nazwa firmy: Przystań Wodna Aga

Adres: Przystań startowa Opolnica nr 67, 57-256 Bardo, dolnośląskie

Telefon: 792323006

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.09.2020