https://www.twoj-instalator.pl/montaz-wentylacji-i-rekuperacji

Ocena: 10.0. Ilość głosów: 1
Please wait...

Rekuperacja Szczecin – Twój Instalator

Montaż rekuperacji w Szczecinie jest z każdym rokiem coraz bardziej popularny. Nasza firma instalacyjna Twój Instalator oferuje kompleksowy montaż systemu rekuperacji na terenie Szczecina i okolic. Zapewniamy kompleksową usługę montaż wentylacji mechanicznej w domu, mieszkaniu oraz budynkach. Mamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności potwierdzone wieloma szkoleniami i certyfikatami, dzięki czemu zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas procesu instalacji rekuperacji. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami, by zamontować rekuperację firmy Nibe, Buderus i Brink.

Zespół projektantów, instalatorów i serwisantów pozwala nam od wielu lat kompleksowo obsługiwać klientów indywidualnych oraz firmy w system wentylacji mechanicznej. W naszej ofercie jest również projektowanie systemu rekuperacji, dobór odpowiedniego rekuperatora, akcesoriów, automatyki, filtrów, rur i regulatorów. Dzięki temu umożliwiamy naszym klientom samodzielny dobór całego zestawu, który sprosta wymaganiom ich domu, mieszkania lub biura.

Oprócz montażu rekuperacji w Szczecinie oferujemy również sprzedaż wszystkich elementów i akcesoriów, które pozwalają na zakup całej instalacji w naszym sklepie online lub sklepie w centrum Szczecina.

Zalety rekuperacji

Rekuperacja, czyli system mechanicznej wymiany powietrza ma bardzo dużo zalet. Możliwość odzysku energii podczas wymiany zużytego powietrza na świeże to jedna z podstawowych funkcji, jaką pełni rekuperator. Podczas wymiany nie dochodzi do wymieszania się powietrza, jest jedynie przekazywana energia cieplna ze zużytego i ogrzanego powietrza do świeżego, które pochodzi z zewnątrz budynku. Pozwala to zaoszczędzić znaczącą sumę podczas ogrzewania domu zimą i chłodzenia w miesiące letnie. Poza tym rekuperacja to również pełna kontrola ilości i jakości powietrza, które jest podawane do każdego z pomieszczeń. Gotowy system składa się z filtrów, które blokują alergeny oraz inne zanieczyszczenia pochodzące z zewnątrz budynku. Dzięki temu możemy odfiltrować smog i innego rodzaju pyłki co jest dużą zaletą dla osób mających alergię.

Montaż rekuperacji Szczecin

Firma Twój Instalator od wielu lat specjalizuje się w montażu rekuperacji na terenie Szczecina i okolicy. Zespół instalatorów ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu mogą pochwalić się pokaźną liczbą instalacji wykonanych na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Do dyspozycji klientów jest również projektant oraz doradca klienta, który pomoże wybrać optymalne rozwiązanie w najlepszej cenie. Dużym atutem firmy Twój Instalator jest możliwość zakupu wszystkich elementów w sklepie stacjonarnym i online oraz dostęp do akcesoriów, które są wymieniane podczas eksploatacji. Dzięki temu możemy nabyć wszystkie produkty w firmie instalacyjnej, bez obawy, że kupimy niewłaściwy element rekuperacji.

Zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w centrum Szczecina i sprawdzenia oferty rekuperacji zarówno samych podzespołów, jak i montażu przez certyfikowanych instalatorów. Twój Instalator ma sklep stacjonarny znajdujący się w galerii handlowej Nowy Turzyn.

Nazwa firmy: Twój Instalator

Adres: Galeria Nowy Turzyn lokal 1G7, ul. Bohaterów Warszawy 40, 70-342 Szczecin, zachodniopomorskie

Telefon: +48 792-208-747

Strona internetowa:


Mapa dojazdu:

Opublikowano: 30.09.2020